Naše tiskárny a tiskové technologie

Tiskárna imagePRESS C700

 

Digitální barevná tiskárna imagePRESS C700

Inovativní barevný nízkonákladový tisk

Toto výkonné, nízkonákladové barevné zařízení i při svých malých rozměrech disponuje celou řadou inovativních technologií, které zajišťují výjimečnou kvalitu, vynikající celkovou produktivitu, inteligentní flexibilitu a všestrannou práci s médii. Nabízí výjimečnou návratnost investic, přináší úsporu času a nákladů náročným reprografickým centrům (CRD) a vytváří příležitosti pro grafická prostředí.

Výjimečná kvalita tisku

Inovativní technologie zajišťují špičkovou kvalitu tisku, aniž by měly dopad na produktivitu. Nově vyvinutý CV toner (Consistently Vivid) od společnosti Canon zlepšuje efektivitu přenosu a zajišťuje konzistenci a přesnost barev napříč celou řadou médií. Tento toner se vyznačuje kompaktní a vysoce přesnou technologií soutisku, která zajišťuje vynikající výsledky při tisku jakéhokoli objemu dokumentů. Laserová jednotka VCSEL dosahuje jedinečného rozlišení 2 400 dpi, které při tisku textu i obrázků přináší ještě vyšší přesnost. Rovněž disponuje půltónovými vzory zobrazení, které poskytují vyšší flexibilitu a optimalizovanou kvalitu skoro jako u offsetu. Tyto technologie spolu s rozšířenou kalibrací barev poskytují kvalitu tisku splňující požadavky i těch nejnáročnějších prostředí.

Maximální produktivita

Tiskárna imagePRESS C700 konzistentně poskytuje působivou rychlost tisku až 70 výtisků za minutu na širokou paletu médií. Může tisknout maximální rychlostí na média s gramáží až 220 g/m² a rychle a snadno tisknout oboustranně na média s gramáží až 350 g/m². Výrazná vylepšení technologie fixace s pásem umožňují zařízení imagePRESS C700 tisknout náročné úlohy na celou řadu podkladů. Tato tiskárna imagePRESS předčí jakékoli jiné zařízení v kategorii nízkonákladové produkce, zvláště při tisku na média bez povrchové úpravy.

Inteligentní flexibilita

Dostupné jsou tři produktivní, inovativní a intuitivní pracovní procesy – EFI, PRISMAsync a Canon. Řešení Canon je výkonné a snadno použitelné, přičemž umožňuje vytvářet vysoce kvalitní tiskové úlohy. Řídicí jednotka EFI je výkonná a rychlá a podporuje rychlý variabilní tisk dat Fiery, který zajišťuje vysoce výkonný, přizpůsobitelný tisk. A nakonec řídicí jednotka PRISMAsync poskytuje intuitivní ovládání, efektivní rozdělování úkolů a jednotné řídicí místo veškerého vašeho tisku.

Univerzální konečné úpravy

Zařízení imagePRESS C700 se vyznačuje výjimečně komplexním tiskem a širokou paletou možností konečných úprav, včetně: tvorby brožur, vysokokapacitního stohování a celé řady možností skládání s řešeními konečných úprav od ostatních výrobců.