Naše tiskárny a tiskové technologie

Flatbed tiskárna Océ Arizona 460 XT

 

Digitální barevná tiskárna imagePRESS C700

Všestrannost tisku s nekompromisní kvalitou obrazu.

Extra velká flatbed tiskárna Océ Arizona® 460 XT využívající technologii na bázi UV poskytuje téměř fotografickou kvalitu tisku na pevná a ohebná média a nabízí tak široké možnosti použití pro reklamní grafiku.

Výhody

  • 6 nezávislých inkoustových kanálů
  • Lak pro dekorativní aplikace
  • Podpora bílého inkoustu s možností přetisku pro zvýšení denzity
  • Active pixel placement compensation - kompenzace nerovností tiskového stolu
  • Extra velký stůl
  • Až 34,2 m² za hodinu

Podrobný popis funkcí

Univerzální použití pro širokou řadu aplikací Pokud je možné vytisknout velkoformátovou úlohu digitálně, tak ji s největší pravděpodobností bude možné vytisknout i na modelové tiskárně Océ Arizona 460. Díky možnosti tisku na celou řadu médií a předmětů mohou poskytovatelé tiskových služeb profitovat na aplikacích od běžných cedulí a ukazatelů (POP/POS, prodejní nápisy, podsvícené tabule) až po speciální a průmyslové aplikace, kde dekorovaný materiál není určený primárně pro reklamní účely (např. prototypy obalů, malosériové obaly a obaly na objednávku, fólie pro membránové spínače, reliéfní tisk, dekorace předmětů). S jedinou tiskárnou Océ Arizona 460 lze produkovat kompletní kampaně s použitím různých médií včetně potisku desek, bannerů, folií na sklo, podsvícených tabulí atd.

Kvalita tisku

Všechny řady tiskáren Océ Arizona – včetně nového modelu Océ Arizona 460 XT – disponují stejnou oceňovanou kvalitou tisku, robustní konstrukcí a nabízejí kvalitu, spolehlivost, produktivitu a uživatelskou přívětivost značky Océ. Flatbed tiskárny řady Océ Arizona využívající tiskovou technologii na bázi UV dosud získaly více než 30 průmyslových ocenění od organizací z celého světa. Tato ocenění potvrzují kvalitu a inovativní řešení každé tiskárny řady Océ Arizona.

Pořízeno s přispěním Operačního programu Praha Konkurenceschopnost