Novinky v digitálním tisku

AsphaltArt - podlahová fólie

19/04/2011

AsphaltArt - podlahová fólie

 

Představujeme unikátní produkty podlahových folií AsphaltArt - kreativní, odolná, podlahová samolepící folie nejen pro venkovní použití.

Najdou uplatnění při promotion aktivitách, jako branding parkovišť, čerpacích stanic, sportovních stadionů či městských částí. Škála využití je obrovská. Vyznačují se jednoduchou aplikací, vydrží extrémní zátěž a dobře se odinstalují. Folii lze potisknout libovolným motivem a vytvořit jakýkoliv výsek. Záleží tedy jen na Vás, zda folii použijete jako reklamní médium, nebo třeba navigační prvek.

Folie AsphaltArt nabízíme v několika variantách:

  • AsphaltArt - extrémně odolný materiál určený pro plochy s každodenní zátěží. Folie odolá chodcům, motoristům i tryskovým letadlům.
  • CatWalk - velmi kvalitní, odolná podlahová grafika.
  • SportWalk - unikátní folie určená přímo pro závodní dráhu. Je bezpečná pro cyklisty i běžce. Současně odolá i motoristickým závodům.
  • ClearWalk - tato folie se instaluje do mokrého prostředí a dokonce i pod vodní hladinu. Ideální reklamní plocha pro letní reklamní akce na koupalištích, nebo pro dlouhodobý branding krytých bazénů.
  • SoftWalk - měkký podklad, který jemně přilne k povrchu a bez lepení drží vlastní vahou. Výborný materiál pro vyznačení pochodu, jako koberec pro VIP hosty eventů,...

Ukázka aplikace AsphaltArt na pitstopu okruhu Formule 1:

 

Všechny novinky